Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia organizuje akcję szczepienia uczniów w każdej szkole. Szczepieniu podlegają uczniowie w wieku 12-18 lat.

Z możliwości szczepienia w Szkole mogą skorzystać również niezaszczepieni rodzice i pracownicy Szkoły.

Akcja będzie prowadzona we wrześniu na podstawie złożonych w Szkole deklaracji. Na szczepienie należy przynieść wypełniony kwestionariusz kwalifikacyjny podpisany czytelnie przez zainteresowanego rodzica i ucznia.

Szczepienia będą się odbywały w Szkole. Szczegółowe informacje będą podane w późniejszym terminie.

Prosimy zainteresowanych o złożenie wypełnionych deklaracji do 8 września 2021r.

List Fundacji "Rodzice szkole"

Deklaracja

Kwestionariusz

Od 25 sierpnia 2021r. działa specjalny adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który rodzice i opiekunowie mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami uczniów. Na wiadomości będą odpowiadali specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Zachęcamy rodziców, którzy mają wątpliwości związane ze szczepieniami dzieci, do skorzystania z możliwości zadawania pytań ekspertom.

Można też kontaktować się z Panią Doktor Justyną Wiśniewską-Chomicz - Wiejski Ośrodek Zdrowia w Piaskach, tel. 56 46 821 25.